| Alex199e199 a întrebat:

Ce parere aveti despre ghete-le Panter? Sunt de calitate, nu se rup sau se gauresc la talpa? Este o marca buna?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ghete care nu se rup sau nu se gauresc la talpa inca nu s-au inventat.
Eventual tin mai mult sau mai putin.

| minrest a răspuns:

Pacat de bani. Ia ceva din inlocuitori, trei zile pana la inmormantare tin. Si nici de alea nu e nevoie, sinucigasii sunt inmormantati la margine, in pamant nesfintit, asa ca pentru doi- trei insi, nu iti trebuie ghete noi.

| Chez0nz a răspuns:

Salut!
Este o marca destul de buna, stai linistit, daca nu dai cu ghetele prin bolovani si garduri te vor tine si nu se vor rupe.
O zi buna!