| AnutzzaMariia a întrebat:

Ce parere aveti despre leacul cu apa calduta si sare care ajuta la intarirea unghiilor? Chiar da rezultate?

Răspuns Câştigător
| Ys a răspuns:

Buna pentru intarirea si cresterea unghiilor este bun si uneiul de ricin il gasesti in farmacie nu costa mult si este bun ca si eu il folosesc.Se pune pe deget foarte putin si cu degetul ala dai pe unghii si langa si lasi asa macar o ora dupa care il stergi daca nu se poate lasa mai mult si faci la fel macar o data pe saptamana.