| Bubuletz a întrebat:

Ce parere aveti despre masca pentru fata cu miere? Are efect?

7 răspunsuri:
| GOODLUCK a răspuns:

Buna. Astazi am vazut la stirile kanal d cum Miss Romania 2008 si-a aplicat masca pentru fata cu miere, iar rezultatul a fost unul mult asteptat, iar tenul ei arata ca nou.Si din cate stiu eu are efect antiseptic.Si eu folosesc in combinatie cu banana, iar tenul meu este mult mai luminos.
Sper ca te-am ajutat

| laura_8904 a răspuns:

Daca te referi la asta http://www.youtube.com/watch?v=e--d_n073pc&feature=channel atunci raspunsul este da

| Bubuletz explică:

@4ndreea de aceea am intrebat fiindca am vazut si eu la Kanal D

| CriCri a răspuns:

Masca cu miere de albine foloseste in a face tenul mai moale.

| cristina9716 a răspuns:

Cu siguranţă. Adică mierea este benefică şi recomandată nu numai pentru faţă. Are o mulţime de efecte şi cred că nu poate da decât rezultate bune. Cum spunea si Khrystyna, face tenul mai fin şi-l luminează. Ţi-o recomand.winking

Baftă.

| 4ndreea a răspuns:

Buna. eu cred ca are efect...chiar azi am vazut pe kanal d la stiri ca miss romania 2008 o folosea si spunea ca da rezultate ft bune. nu stiu...nu e testata de mine. sper ca te-am ajutat. fundita?big grin:*

| Pinky_1922 a răspuns:

Daaa...sunt sigura ca te ajuta daca o folosesti de cateva ori...de obicei nu se vad efectele dupa prima utilizare, deci eu zic ca nu strica sa incerci mai ales pentru ca mierea e un produs natural happy