| justagirl11 a întrebat:

Ce parere aveti despre mersul la solar (ca fata)? As vrea si eu sa merg, dar nu stiu de cate ori sa ma duc, cate minute sa fac asa de inceput, nu vreau sa ma fac neagra, vreau sa fie asa discret.Tin sa mentionez ca am o culoare normala la piele.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta vara.Este mai sanatos.

| BiuL a răspuns:

Prima si a doua data sa te duci maxim 6 minute. Te duci o data, doua zile faci pauza apoi mergi iar. Apoi mergi de doua ori pe saptamana pana te bronzezi cat vrei si apoi o data pe saptamana sau la doua saptamani pentru intretinere. Stai 9 - 12 minute. Te ajuta si cremele. Daca te inrosesti sau arzi, stai pana isi revina pielea fara sa mai mergi la solar si eventual stai mai putin.

| Laura927 a răspuns:

Eu am fost o singura data aici in Norvegia ca ăstia nu au soare is albi ca varul laughing
Daca ar fi avut soare tara asta nu as merge la solar nici sa ma plătească!
Acus vine vara, ce ai de facut ..mai bine stai la soare.
Poti folosi un spray auto-bronzant daca vrei culoare, este mai sanatos decat solarul.happy

Răspuns utilizator avertizat