| UsernameSamsung a întrebat:

Ce părere aveți despre parfumurile tester la 45ml acelea pheromone cele de calitate 1?
Cam în ce proporție se aseamănă cu sticla originala?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parfumurile tester se vand ilegal, deoarece sunt facute special pentru a fii date magazinelor care vand parfumuri, sa fie testate de lume, in magazine, nu vandute de bisnitari.
Ai grija de unde cumperi, fiindca fiind un produs de contrabanda, vanzatorul poate fii supravegheat de Politie si poti intra la apa, odata cu el, daca sunteti prinsi in momentul cumpararii.

| UsernameSamsung explică (pentru Violleta2022):

Cumpăr doar prin poștă

| Violleta2022 a răspuns (pentru UsernameSamsung):

Si mai bine, ca-n caz de este prins vanzatorul ilicit, au toate datele tale online: nume, prenume si adresa.