| cherishana a întrebat:

Ce parere aveti despre parul facut permanent ondulat?! ...As dori sa-mi fac deoarece am parul foarte fin si lipsit de volum. (stiti vreun coafor in bistrita unde v-ati facut permanent fara probleme? )

4 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Nu iti face! iti zic din experienta proprie ca nu o sa iasa asa cum vezi prin pozele vedetelor. si eu am parul fin, lipsit de volum, nu sta nici cu juma de tub de fixativ, ca sa nu mai zic ca se ingrasa f tare. m-am dus la un salon si tipa mi-a zis ca nu ma face ca imi stric f rau parul, n-am ascultat-o si m-am dus in alta parte unde m-am facut.cam 1 luna a stat super, era multumita, aveam volum, ca sa nu mai zic ca puteam sa stau si 3-4 zile fara sa ma spal pe cap. dupa a inceput dezastrul, se incurca f tare, de abia reuseam sa il descurc si statea ca o matura. am stat ce am stat cu el, dupa m-am tuns bob ca sa scap de el. din proprie experienta iti zic sa nu incerci, dar ramane la alegerea ta happy

| cherishana explică:

Mda. tocmai am aflat de la ti[a care ma tunde de obicei ca voi iesi ca un pudel laughing... nu se poate numa ondulat nu cret?!

| d3nissa_8866 a răspuns:

Nuuu! sora mea si-a facut parul cu permanent. in primele saptamana, o sa fii incantata, apoi o sa arati ca o matura, varfuri uscate, deteriorate... nu ti-l distruge!

| peeeseee a răspuns:

Mie imi place foarte mult