| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Ce parere aveti despre placutele de unghii de la Konad?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca sunt originale si folosesti si oja speciala, vei avea o manichiura foarte frumoasa, dar sa nu-ti iei chinezarii din piata (imitatii) ca o sa te chinui cu ele si nu iti va iesi nimic.
Poti comanda Konad de pe site-ul lor oficial.

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Bondarel99):

Mi-am luat si chinezarii, intr-adevar nu sunt bune, iar oja pentru ele doar pe net exista. Multumesc pentru raspuns si eu m-am gandit sa comand o placuta konad, dar pe site-ul lor mi se cam scumpa

| Remus13 a răspuns:

Destul de bune.