| FanTpu1 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care se dau cu lac pe unghii?

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Imaginează-ţi cum ar fi să vezi o fată care nu se epilează, nu se machează şi nu se pensează. Acelaşi sentiment îl au şi fetele când văd un bou bine imblănit. Dacă te dai cu lac de unghii înseamnă că te protejezi împotriva exfolierii şi te obişnuieşti cu mişcarea lumii în ultimele tendinţe. Mai exact, te îngrijeşti şi în viziunea mea este foarte OK.

| iKaede a răspuns:

Pai, barbatii cu LAC pe unghii mi se par foarte Ok, adica nu e oja, e un fel de oja transparenta care da luciu unghiilor, nu culoare; altora li se pare o chestie femeiasca dar nu e adevarat. intr'adevar rockerii se dau cu oja ( dar totusi ii ador =p~ ) asta e o chestie mai femeiasca dar barbatii cu lac pe unghii mi se par foarte smexy smugsmug

| Floryy94 a răspuns:

Mie personal mi se pare ciudat sa te dai cu lac de unghii sau sa stai picor peste picior. Totusi baieti au copiat asta de la noi.