| eu32484895 a întrebat:

Ce părere aveți despre rochia aceasta pentru o fata de 14 ani? Vi se pare indecenta? Vreau punctul de vedere a unui părinte.https://www.cropp.com/ro/ro/rochie-pentru-femei-3092w-90 x

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Nu mi se pare indecenta, dar te,, sexualizeaza'' prea mult, pari aproape,, femeie,, îmbrăcată asa. Cam nepotrivita pentru vârsta ta, doar din punctul asta de vedere, altminteri nu mi se pare exagerat de indecenta.
Cheers

| Smolbean a răspuns:

Este foarte indecenta!
Nu se poate numi rochie dacă îți acoperă corpul doar pana la fund. Este o bucata de material, mai e și foarte strâmtă.
Ia ți o rochiță puțin mai lunga, măcar cu o palma, și mai lărguta.