| sam a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de rochia asta? :X

http://www.fashionup.ro/rochie-larissa-fashion-asimetric a.html

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Offf.acu pot sa raspund si eulaughing)in sfarsit a aparut si rochiatongue

e destul d draguta...arata ok.acu depinde si cu o combini si cumtongue

15 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si rochia unde e?laughing)

| Denisse_8813 a răspuns:

Este intr-adevar...cum sa spun... thinking nu este!winking
Dar tu? Ce parere ai? :-D

| LoveMusic a răspuns:

Care rochie?! raised eyebrows

| Victoria a răspuns:

Nu imi place.

| marga09 a răspuns:

Care rochie?

| Andutsaa a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/rochie-larissa-fashion-asimetrica.html

asta'i site'u :)) nu sam?:D

Draguta... dar totusi nu imi place :D!

Daca tie iti place atuci nu mai conteaza;;)

| denisa0906 a răspuns:

Ai uitat sa pui site`ul big grin laughingrolling on the floor

| denisa0906 a răspuns:

Toate ii imbotitarolling on the floor nu ii asa de faina.straight face

| NoName0011 a răspuns:

Si totusi ai uitat sa pui pozalaughing, sau e o intrebare capcana?laughing si rochie e invizibila laughing, in cazul asta da imi placehappy.

| Dede_1899 a răspuns:

Probabil ai pus fotografia sau site-ul si nu s-au postat...
Sau e o capcana?thinking
e draguta rochia:->winking

| Maria_3931 a răspuns:

Care rochie?

| Lavy_4392 a răspuns:

Wow:X:X e bestiala:X e gucci? :X day dreaming vreau si eu una:X laughing)

da totusi.straight face care roschie?thinking

| tweety_8071 a răspuns:

Sincer arata ca un sacstraight face chiar nu imi place nu cred ca ar avantaja pe nimenithinking

| bluesky a răspuns:

Care rochie? confused

| cocojambo_4592 a răspuns:

Aici e linkul: http://www.fashionup.ro/rochie-larissa-fashion-asimetrica.html

rochia nu e prea feminina, de fapt acum depinde cine o poarta, daca o avantajeaza.