| dorin1995 a întrebat:

Vreau o parere sincera din 2 puncte de vedere (adica din punctul de vedere al barbatului si din punctul de vedere al femeii
Pentru o femeie conteaza virginitatea barbatului?
Pentru un barbat conteaza virginitatea femei?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratii mei fugiti de virgine cat va tin picioarele altfel ajungeti la Spitalul Clinic de Psihiatrie Profesor Doctor Alexandru Obregia BUCURESTI

| Emilian65 a răspuns:

Pentru unii/altele conteaza, iar pentru unii/altele nu conteaza. Totul este ca atunci cand incepeti relatia sa va simtiti voi fericiti.

| Oana92 a răspuns:

Pentru care femei/barbati? Pe mine ma doare fix in cot de trecutul tipului cu care vreau o relatie, dar poate pentru altcineva e de neacceptat un trecut cu alte femei/alti barbati. Deci, parerea carui barbat/carei femei o vrei?

| WaterDrop a răspuns:

Doar barbatii nesiguri pe ei/cu probleme mai adanci decat restul isi doresc neaparat virgine.Restul nu au nici o problema.

| UnBroken2016 a răspuns:

E mai complicat zic eu. NU ma doare ce a facut cu cine in trecut dar nici prostituata sa fi fost nu mi-ar fi placut laughing.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru UnBroken2016):

Asta nu o sa poti afla niciodata daca fata care se hotaraste sa fie cu tine nu s-a culcat cu 100 inainte intr-o tara straina unde NU o cunsote nimeniwinking

| UnBroken2016 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Evident.