| Goddessss a întrebat:

Ce părere aveți in general despre rujul roșu?
Credeți ca scoate in evidenta trăsăturile feței sau o face pe tipa care il poartă mai urâtă?
Nu contează daca părerea e de la un băiat sau de la o fată...

11 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Depinde de ten si de nuanta rujului.
In general e sexy.

Le urateste pe cele cu ten foarte deschis un ruj rosu intens si luminos.
Am impresia ca ma uit la un zombi cu buzele jupuite.

| Goddessss explică (pentru danbnz):

Mulțumesc frumos de răspuns. Crede-ma sau nu, dar am râs ca proasta la chestia cu '' zombie-ul''.
Pun genul de întrebări din pură curiozitate.

| danbnz a răspuns (pentru Goddessss):

Cu placerehappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Culoarea rosie i mi place, si fetelor /femeilor le stă bine cu ruj roșu si bineinteles si cu oja in ton cu rujul adica roșie, atit la mîini cit si la picioare, în general fetelor brunete le stă bine cu ruj roșu deoarece roșul se potriveste cu negrul, si bineinteles ca totul sa fie impecabil fata trebuie sa poarte neaparat pantofi cu toc înalt, de preferat pantofii negrii, si toc subțire. Tu ce varsta ai? Multa sănătate.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mie imi place, in special la brunete. La roscate si blonde e cam aiurea de multe ori, la satene e so-so. Acum depinde si CIT DE ROSU. Ma gindesc la rosu aprins/visina-cireasa. Alte nuante mie personal nu imi plac.

| Andreeush a răspuns:

Eu ador nuanța roșie.

| Frank51 a răspuns:

Mie imi place. Merge cam cu orice tip de fata si de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rujul roșu este frumos și clasic, iar în combinație cu unghiile roșii arată foarte bine. Dacă cea care îl poartă are buzele nici prea subțiri nici prea groase, o dantură îngrijită ( pentru că rujul roșu scoate dinții în evidență ) și un fond de ten bun, arată bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un mod de a atragere parteneri sexuali asemanator cu unul folosit de alte maimute proaste.

In natura, femelele babuin se freaca cu curul de copaci uscati pana capata cele mai usturatoare nuante de rosu ca sa-si semnaleze disponibilitatea spre imperechere si sa fie mai placute in ochii masculilor.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Daca rujul e ales corect atunci scoate in evidenta trasaturile.Nuanta rujului rosu trebuie sa fie aleasa in functie de tonul si subtonul pielii.

| DeeDee817 a răspuns:

Rujul roșu se potrivește pe aproape orice tip de fata și de par. Rujul roșu nu are cum sa te facă mai urâta dar nici trăsăturile fetei nu ți le scoate in evidentă doar dintii par mai albi. Dacă ai buzele foarte subțiri nu prea arată ok un ruj roșu