| Pătrunjăl a întrebat:

Ce parere aveti despre samponurile de la Yves Rocher? In special samponul nutri-reparator?

Răspuns Câştigător
| agadeliastefania a răspuns:

Sunt foarte bune..am folosit si nutri-reparator si parerea mea e ca merita cumparat ca si mai toate produsele Yves Rocher. Mie chiar mi s-a regenerat firul de par. incearca si vezi daca ti se potriveste. Eu ti-l recomand.winking funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pentru purifierea parului si pentru volum mi-au fost indiferente si nu le-am mai recumparat in schimb imi plac foarte mult cele pentru reflexe ( cel galben si cel albastru ) pentru ca e foarte bland cu scalpul si il lasa foarte curat.

| ilinc a răspuns:

Ti-l recomad deorece hidrateaza foarte bine si miroase excelent plus ca repara parul din profunzime si da si o tenta de prospetime.mie imi place si sper sa iti placa si tie!