| mihaella00elena a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Kallos?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mă dau în vânt după ele, am luat ceva pentru cuticule dar fără niciun rezultat!
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pentru parul meu :NU!

| anutza a răspuns:

Cele profesionale sunt mai bune le gasesti la salon dar sunt mai scumpe
cele din supermarket sunt mai ieftine si mai proaste

| PinkPanther a răspuns:

Produsele de intretinere a parului (sampon, masca, balsam) sunt f bune, lacurile de unghii la fel rezista foarte mult, vopselele sunt proaste si altceva nu am incercat

| blondissima a răspuns:

Eu folosesc samponul Silver Reflex si serul Blossy Crystal Fluid pentru par blond. Sunt multumita de ele si de raportul pret-calitate.

| Dσℓℓу a răspuns:

Una foarte, foarte, foarte proasta!

| GabitaGabii a răspuns:

Sunt foarte bune din spusele mamie mele.Ea lucreaza in domeniul imfrumusetarii si la ea la salon foloseste multe produse de la Kallos.A adus si acasa cateva produse si, si'au facut efectul.

| delisa a răspuns:

Sunt foarte bune!

| denismaria92 a răspuns:

Pai eu am un balsam de la Kallos, si este foarte bun big grin