| Gabitssaa a întrebat:

Ce parere aveti desprea parfuml Far Away de la avon?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi se pare prea dulce, nu e pe gustul meu.
Baftă!

| Bernoullie a răspuns:

L-am folosit. Nu e cine stie ce, avand in vedere ca parfumul nu persista mai mult de 1 ora.

| AzZy a răspuns:

Mie sincer imi place cum miroase, dar dezavatajul e ca se pierde destul de repede si trebuie sa dai o cantitate mai mare la o tura.winking

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

E f bun.persista si miroase f placut.
http://avon-cosmetice.com/......-09112011-

| erika13 a răspuns:

Ciao,eu am avut parfumul si inca mai am nu as renunta la el pentru nimic, imi place cum miroase, imi plac parfumurile dulci si parfumul este super ca este si la 50 ml si la 30 ml cine cum doreste sa cumpere, recomand si tie ciao

| Athée a răspuns:

E slab...

| kRedhead a răspuns:

Am avut şi eu şi la început pot să spun că mi-a plăcut cum miroase, dar după 2 - 3 zile am început să îl detest fiindcă era prea puternic.

| ral1187 a răspuns:

Persista mult si are o tenta mai dulce daca vrei ceva mai fresh poti folosi far away dreams...le am in stoc pe amandoua la 35 lei plus livtrare gratuita 0745 45 07 49