| NinaY a întrebat:

Fetelor :-s
Vreau sa imi cumpar aparat de epilat nou, dar nu stiu ce sa ii iau.
Acum intrebarea e : voi ce folositi? ce e mai bun? si cam cat costa?big grin
Funditoaieeelove struck

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Eu am Braun Silk Epil: http://www.braun.com/ro/silk-epil-epilators/silk-epil-7.html
Costă până în 200 lei.
Este foarte bun, pe mine mă ține și o lună fără să mă fac, smulge toate firele!
Baftă!

| 10011993 a răspuns:

Si eu votez pentru Brown Silk Epil... eu cred ca esta absolut perfect dupa ce te epilezi cu el trec cam 3 saptamani sau chior o luna pana trebuie sa te faci iar... costa cam in jur de 150-180 de lei! dar isi merita din plin banii!:*

| missReckless a răspuns:

Philips satinelle.
am dat pe el 130 de lei acum cateva luni.
happy

| sssoriii a răspuns:

Buna.Eu folosesc Braun 2170 EverSoft Deluxe. E foarte bun.Sunt multumita de el.Am dat 100 lei.
Bafta!kiss

| Marijuana187 a răspuns:

Nu te mai epila! Fi naturala! Dai banii pe toate prostiilerolling on the floor, pe deasupra mai e si criza...Nu te mai epila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun Silck Epil (nu stiu cum se scrie). Da este bun Am dat 170 Ron