| MirunaMira9 a întrebat:

Ce parfumuri imi recomandati?(scumpe sau ieftine)Fundilitaaaaaa! Pupicc:*:*

Răspuns Câştigător
| MissDelevingne a răspuns:

Pai la pret bun

de exemplu care sa fie macar intre 25-55 lei si sa miroase si bine... daca nu mai scumpe de atathappy

in ziua de azi cu parfumuri ieftine nu mai faci nimichappy

plus ca nu "put" bine happy

dar cele de la 25 de lei in sus sunt bune

la Avon, sunt parfumuri super care miros extraordinar

sau. mini apele de parfum de la avon care se gasesc al pretul de 15, 99 ron

Avon e o companie care vinde parfumuri/ape de toaleta de calitate

uite: rasfoieste te rog catalogul al pagina 14-15 te roghappy

Multumesc, si sper ca te-am ajutat!

O zi frumoasa!

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Intre. Nu are rost sa dai foarte mult pe un parfum, aici depinde. Iarna trebuie sa-ti iei Apa de Parfum ( pentru ca este mai tare, si persista pe timp de iarna. ), iar Vara Apa de Toaleta pentru ca afara este mai cald, si persista.

Aici depinde si de cat esti dispusa sa dai pe un parfum, daca iti plac cele fresh sau cele dulci. Mie`mi imi plac cam toate de la AVON, dar o sa-ti dau un fel de "TOP" al meu. :

Ape de Parfum :
Little Black Dress - Care dupa cum spun ei este cel mai vandut parfum de la Avon. 49, 99 lei.
Far Away- Este dulce, categorie Floral-Orientala, il gasesti la 49, 99 lei. Dar la tot setul este 59, 99 lei.
Incandessence- Categorie florala, 69, 99 lei.
Si mai sunt. Dar astea imi plac mie foarte mult.

La apa de toaleta ( Poti sa le porti cand vrei tu, nu neaparat iarna/vara, etc. )

-Slip Into- Este nou, sigur il stii. Eu il ador! Tot setul e 60 de lei.
- Scentini ( all. ) - imi place. 20 lei/ buc. [ Fresh]
- Summer White. 20 lei. [Fresh]
-Ice Shers (all) - 20 lei.[ Fresh]

Topul meu, sper ca te ajuta.

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Treselle de Avon (preferatul meu). Sincer nu stiu ce sa iti recomand pentru ca fiecare are gusturile sale. Unora le plac parfumurile dulci, altora cele fresh si tot asa. Acum depinde ce iti place si tie, degeaba iti recomand eu un parfum, e posibil ca tie sa nu iti placa. Succes in alegerea parfumului potrivit!

| bebelinnAa a răspuns:

Eu am un parfum de la AVON perceive dew :X si e miroase foarte bine http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Roxxette a răspuns:

Pai cu adica.laughing Eu recomand scumpe ca sunt mai bune laughing:d

| taniusha562 a răspuns:

Daca iti permiti scumpe de ce sa nu iti cumperi, daca nu iti permite buzunarul eti ieftine... eu mi'as cumpara ceva original, sa fiu sigura ca nu e facut intr'un sarai.

| undercena12 a răspuns:

Scupme pentru ca sunt cele mai bune :d funda?