| fratiikaramazov a întrebat:

Ce pasta de dinti chiar a functionat pentru a va albi dintii?

9 răspunsuri:
| Casandra a răspuns:

Nici una nu-ti albeste dintii... daca vrei sa-ti albesti dinti fa-te cu sare, dupa ce te-ai dat cu sare ti-i speli si cu pasta de dinti si ti se albesc

| Laviiiiii a răspuns:

Citesti aici! http://www.coolsmile.ro/ :)

| ochiverzi91 a răspuns:

AZ 3D White. Nu stiu daca se gaseste si in Romania, dar pentru a-ti albi dintii te poti spala O DATA pe saptamana cu bicarbonat. Asa nu iti vei distruge smaltul. Eu asa fac si chiar s-au deschis la culoare happy Pupici :*

| Spiridusbaa a răspuns:

Pai eu stiu ca Colgate si Blendamed chiar isi fac efectul dar. am auzit ca bicarbonatul cu sare intareste dintii si ii si albeste big grin.

| Ferra a răspuns:

Colgate MaxFresh

| LoL2000 a răspuns:

Pasta de dinti big grin

| Yamx a răspuns:

Blend-a-med 3d white.

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

SuperCristal

| Daniel_Bumbac_1997 a răspuns:

Pasta de dinti cea mai buna este aquafresh3