| mary_1284 a întrebat:

Ce pot face? m-am pensat supaer aiurea si vreau sa scbimb forma problema e ca nu imi mai cresc firele de par in partea superioara a sprancenei

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cumpara ulei de ricin de la farmacie si ai sa veiz ce repede iti cresc.
Succes:*

| NinelGuevara a răspuns:

Achizitioneaza-ti un creior special pentru sprancene.e special pentru defectele de genul =D! il gasesti in magazine specializate sau la avon thinking bafta^^!

| alwaysStyles a răspuns:

Da si eu am avut problema asta, si am rezolvat-o asa:

fardeazate cu creion negru pe spranceana si nu se mai boserva!