| milckey16 a întrebat:

Deci m-am pensat oribiil si mi-am luat pre mult din inceputul sprancenei si arata groazniic. cum sa fac sa revina la o forma buna?crying
Funda

Răspuns Câştigător
| LoOvE a răspuns:

Ia-ti ulei de ricin si da-ti cate o picatura pe zona respectiva.in doua zile iticreste parul si nu o sa se mai vada asa urat.

costa 2 lei de la farmacie

7 răspunsuri:
| ioana_5244 a răspuns:

Pana nu creste nu ai ce face.foloseste un creion special pentru sprancenebig grin

| lylo a răspuns:

Dati cu ulei de recin pana creste si du-te l un coaforwinking. Funda?:d

| Cristian_6815 a răspuns:

Singura solutie este sa o lasi sa creasca cum era si sa nu te mai pensezi tu singura, roaga o prietene sau mama sora etc...

| behappy a răspuns:

Lasa`le sa creasca apoi le faci o forma mai faina.

| urgentr a răspuns:

Asteapta pana iti creste iarasi par, poate il strici mai tare daca incerci sa-l repari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lasi frumusel sa creasca.
Cu mult tupeu, si daca nu te incanta sprancenele nepensate iti sugerez bretonu drept.
Si cand iti dai forma o dai la salon nu singurica daca nu ai studii sau experienta de nota 10.
Foloseste si ulei de ricin pentru cresterea lor, in 1-2 ar trebui sa aiba o lungime medie.

Xoxo

| Micutza_2327 a răspuns:

Va trebui sa astepti sa iti creasca din nou parul.