| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa folosesc ulei de ricin pe o parte din sprancene deoarece am pensat-o si astept din 5 iulie sa imi creasa si se vede urat. e adevarat ca uleiul de ricin acelereaza cresterea parului dar si ingrasa firul? nu as vrea sa arate rau mai ales ca e partea sprancenei,, dintre ochi". sa ma dau sau nu cu ulei de ricin?

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin! e minunat!
eu folosesc pentru podoaba capilara si nu imi ingrasa parul!
ajuta si ca crestere si la regenerare.
mult succes!

1 răspuns:
| αиdяαdα a răspuns:

Eu zic să te dai! Şi eu mi-am cumpărat mai înainte ulei de ricin.
Şi o să încep zilele acestea. Şi pentru creşterea părului şi pentru sprâncene! tongue Baftă.