| drumurile a întrebat:

Ce pot face sa nu mai cada parul? am folosit gaz, solutie regenetanta cu petrol, revalid sampon balsam fiole, masti cu galbenus de ou, si nimic, bani bani aruncati in vant, stiti ceva eficient si sigur? gasesc par prin toata casa, cand ma spal pe cap cade 2 pumni de par, mentionez ca am parul pana la mijloc dar nu ma vopsesc

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Incearca tinctura de ardei iute de la plafar.costa 5 lei/... da rezultate dupa 2 folosiri. nu mai cade parul. si iti si creste foooarte repede. merita sa incerci. poti incerca si niste vitamine pentru par si unghii: perfectil. daca nu dau nici asa rezultate consulta un medic.

| mioara a răspuns:

Du-te la un dr sau ia vitamine organismul are nevoie.

| tarziu a răspuns:

Poate problema nu e externa, intern ai incercat? vitamine pentru par de exemplu...sau poate e de la stress si atunci e aproape degeaba (merita intrebat si un dermatolog). Incearca sa combati cauza, nu efectulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consultă un medic dermatolog dacă ai văzut că nu este nicio ameliorare după atâtea tratamente!
Ulei de ricin.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai enumerat cam toate metodele eficiente si sigure. mergi la doctor imediat.