| BlueLifeOfficial a întrebat:

Ce pot folosi ca sa mi se faca genele mai lungi si mai dese? Funda cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Buna.Eu folosesc ulei de ricin si este foarte bun.Costa doar 4 lei de la farmacie si este foarte bun, nu il folosesc doar pentru gene dese si lungi ci si pentru stralucire! te :*:*. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| darii a răspuns:

Eu zic sa nu incerci ulei de ricin pentru ca nu e ok sa ajunga pe retina happy
uleiul de ricin e folositor pentru sprancene.

| DimLight a răspuns:

Prelungitor de gene, de crescut sunt determinate genetic.

| DimLight a răspuns:

Pardon se cheama gene false parca laughing

| Kasia a răspuns:

Ulei de ricin in fiecare zi.

| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Mersi pentru funda!:*:*, Sper ca te-am putut ajuta

| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

Ulei de richin sau ulei de masline.Totusi cel de richin e mai bun. Poti sa renunti si la rimel o vreme ca sa ti-se regenereze genele.

| diana1993 a răspuns:

Ulei de ricin.