| Nutella09 a întrebat:

Heii! Cum pot sa fac sa-mi creasca genele si sprancenele mai dese si lungi?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Uleiul de ricin este minunat.
La sprâncene se văd câteva fire în plus ( la mine) ceea ce e wow, la gene și mai mult happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uleiul de ricin este unul din cele mai bune uleiuri pentru cresterea si regenerarea parului, a genelor si sprancenelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.
Pe gene aplici uleiul cu ajutorul unei perii de la rimel ce nu o mai folosesti.

| asfghjklasdfghjkl a răspuns:

Ulei de ricin, e foarte bun mai ales pentru sprancene.

| Inna2910 a răspuns:

Intr.un recipient amesteca ulei de ricin si putina vaselina cosmetica (gasesti undeva la 5-10 lei ) amesteci bine pana cand vaselina se "topeste", iar cu o periuta de rimel veche aplici