| zigo a întrebat:

Ce pot folosii pentru a-mi creste parul cat mai repede? Imi puteti recomanda o masca sau un produs care sa aiba efect rapid?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Masca de par: galbenus de ou + ulei de masline + ulei de ricin. Cantitatile le faci in functie de lungimea parului. Aplica masca asta pe par si pe scalp, tine-o cel putin doua ore si spala-te bine dupa. Fa asta de 2 ori pe saptamana si intr-un an iti creste parul in jur de 16-17 cm. Parul creste intre 1-1, 5 cm pe luna, dar folosind masca asta si renuntand la placa/uscator/ondulator, ai sanse sa-ti creasca mai mult si mai repede. Ma simt ciudat, nu-mi merg diacriticele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de ricin. Îl găsești la farmacie.

| zigo explică (pentru anonim_4396):

In afara de asta? sau cel putin, cat timp trebuie sa il folosesc pentru a creste 10 centimetrii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zigo):

Șampon cu efect de creștere, ulei de ricin, balsam cu efect de creștere. big grin

| zigo explică (pentru anonim_4396):

Ok..inteleg...mersi mult!