| alcaponemafia a întrebat:

Am o problema cu parul, e rar si creste greu.Imi puteti recomanda un remediu sau un produs? Funda:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin amestecat cu gălbenuș de ou și vitamina A (fiolă) pentru a obține o mască hrănitoare. O aplici pe păr, la 1-2 ore te speli în mod obișnuit cu șampon și balsam pa bază de de germeni de grâu.
Pa, pa.

| maria12340976 a răspuns:

Pai foloseste ulei de ricin sau o masca de par pentru a il proteja (la mine a functionat).Si alt chestie care am facut-o eu pentru a imi indesi parul a fosts a tai varfurile despicate pentru ca ele se rup si se rupd emulte ori la jumatatea firului iar coada ti se pare mai subtire.Deci tundeti parulc ativa cm si ingrijeste-l cu masca de par.La mine a functinat.winking