| Pitic a întrebat:

Ce pot folosit pentru gene si strancene, sprancenele mi le, am pensat foarte aiurea si genele sunt scurte si rare oare din cauza rimelului?

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Pentru sprancene ulei de ricin. La gene nu stiu ce sa zic. ai grija la ochi.

| diavolitadulce a răspuns:

Ulei de ricin la sprancene sa creasca iar la forma care erau. pune pe altcineva sa te penseze si mai frumos. cat despre gene la sa o perioada rimelul deoparte

| Mady2696 a răspuns:

Pentru sprancene poti sa folosesti un creion, iar pentru gene poti sa folosesti un dispozitiv pentru alungirea genelor. Sper ca ti-am fost de folos!

| andreeadoolce a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/......ancene.php

este foarte bun, cand te stergi la ochii fara sa vrei nu trebuie sa.ti faci griji nici nu se va vedea, iar sprancenele le va face in ordine foarte bine

funda?