| Rsganne a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? Timp de mai bine de un an am folosit cleste pentru intors gene si am ajuns sa am genele foarte scurte,din cauza ca s-au cam rupt, banuiesc. Stie cineva un tratament...altul decat uleiul de ricin?

5 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Sunt curioasa cum aplici tu uleiul de ricin pe gene, ca daca il aplici putin, cu un betisor de urechi, nu iti simti genele incarcate, doar putin umede. Plus ca acest tratament se face seara, inainte de culcare

| Mădă0611 a răspuns:

Crema cu propolis de la Plafar (producator). Nu stiu care e treaba, dar eu mi-am ars genele si cum folosesc crema de care ziceam pentru piele, mai mult pentru zona ochilor, am observat ca mi-au crescut repede si sunt si lungi thinking

| Reven a răspuns:

Eu am incercat cu ulei de ricin.dar este putin incomod pentru ca iti vei simti genele grele din cauza uleiului care este destul de vascos!happy

| Rsganne explică (pentru Reven):

Cu ulei de ricin am incercat si eu, ce e drept nu foarte mult timp, probabil trebuie sa incerc mai des, poate asa are efect. La tine a avut efect?

| Reven a răspuns (pentru Rsganne):

Da, a avut! Insa este foarte incomod, eu nu as mai incerca. Incearca si alte metode, mai putin incomode!happy..Bafta:*