| BingGBang a întrebat:

Salut >prietenibig grin< Acum sunt ok!
Deci, sunt blonda, dar sprancenele mele acum au o mica problema-?
Deci in afara faptului ca is scurte si rare, m`o mai pensat si vaca de la salon in ultimu hal x_X.
Si as vrea sa mi le vopsesc, sincer nu le-am mai avut vopsite pana acum, ca mi le creionam foarte foarte putin cu maro, dar as vrea sa le vopsesc ca sa para si mai "pline".
Oare mi-ar sta binestraight face

7 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna
Ca sa iti faci idee, fa-ti tu un model cu creionul sau fardul pentru sprancene. Vezi daca iti place, si cere parerea celorlalti. Daca iti e ok, atunci du-te si vopseste-te! Bafta

| Evelyn666 a răspuns:

Mai naturale si mai pline ar arata cu fard pentru sprancene, parerea mea. Nu ti le vopsi, s-ar putea sa ai socul vietii daca nu iti va iesi nuanta dorita si vor fi prea inchise. Parul il mai acoperi, il mai tunzi, sprancenele nuhappy.

| Axys a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa le lasi sa reasca mai fale cu creionul pentru ca parul creste rapid.

| Axys a răspuns:

Dar nu zic e bine sa incerci si ceva nou big grin.

| Elena9328 a răspuns:

Eu zic sa nu le vopsesti, cunosc pe cineva si arata grozanic straight face

| adry2001 a răspuns:

Nu le vopsi ca poate iesi ceva foarte rau...

| IasminaMaria a răspuns:

Ti-ar sta bine, dupa parerea mea