| MissPinkPurple a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai am parul asa de ondulat, dar fara sa mi-l intind cu placa, sa fie ceva natural?

10 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Trebuie sa fie niste uleiuri speciale, precum cele folosite pentru placa de intins parul, pe care sa le pui in palme, apoi sa aplici pe par, suvita cu suvita big grin

| 愛日本 a răspuns:

Prindel in coada si cand te culci stai cu spatele pe ea.

| fuzzer a răspuns:

Exista ceva lotiuni.adreseaza-te unui farmacist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Il piepteni frumos si dai cu fixativ.
Te pup!

| allison20 a răspuns:

Dupa ce ti-ai spalat parul, foloseste o perie in timp ce il usuci. Iei cate o suvita pe rand si incepand de la radacina il usuci pana la varfuri.

| delia5609 a răspuns:

Prinde tot parul in coada dar pe toata lungimea sa ai prinzatori de par. Dimineata il piepteni si dai cu fixativ.O sa vezi rezultatul, cu toate ca nu tine 2 zile..sa zicem.Eu am aceiasi problema ca si tine si asta fac. Daca mai sti si alte metode care nu includ placa lasa-mi un mesaj privat si spune-mi-le si mie. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Alinamia a răspuns:

Eu mi.l intin cu gel si cu piaptanul

| dulcikademine a răspuns:

Pai ti-l poti uda putin(pui apa pe maini si freci parul, dar nu tine mult.)Placa e cam singura variant pentru ca asa e parul tau

| dulcikademine a răspuns:

Sau cu fixativ

| vanekiss a răspuns:

Dupa spalare cu piaptanul si fenul