| anonim_4396 a întrebat:

Ce prefera fetele, pe unul care i se vad oasele sau pe altul care e cam la fel de slab dar are putina grasime incat sa nu i se vada oasele?

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Pe cel mai grasut normal

| lolly a răspuns:

2.laughing Doar nu vrem sa avem deaface cu scheleti.(anorexici)

| IoanaGabe a răspuns:

``pe altul care e cam la fel de slab dar are putina grasime incat sa nu i se vada oasele.``

Mie una nu imi plac slabanogi mai ales slabanogi inalti, prefer pe cei mai facuti... potriviti nici grasi...nici slabi de se vad oasele