| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Am o placa pentru par de la Philadelphia! Cred ca o am de vreo 2 ani. I-a recomandat-o mamei pentru a mi-o cumpara, o tipa, hair stilist, lucreaza la un coafor.
Nu o folosesc prea des, dar ori de cate ori imi indrept parul, imi sta bine DOAR in ziua aceea. Apoi, a doua zi, nu mai arata asa frumos, la fel de bine indreptat, incepe sa se onduleze la varfuri. Mentionez ca nu am parul ondulat, sau cret, dar nici prea drept.
Ce produse ar trebui sa aplic pe par pentru a obtine un par drept macar 3 zile dupa ce l-am indreptat? Multumesc anticipat! :* Rog seriozitate! big hug

1 răspuns:
| Anduuu a răspuns:

Si eu am placa de apr de la Philadelphia! Folosesc ulei pentru par de la Kallos(Este un ulei special pentru protectie impotriva arderii si mentinerea coafurii timp indelungat(4 zile)!