| Kimball a întrebat:

Ce produse cosmetice folosesc barbați in general de au un ten aşa curat si "lucios"?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gel de dus axe sau playboy si sampon HS hair booster sau prevent hair loss

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In cazul meu: apa cu clor (de la robinet), minim o data pe zi. Vara si de doua ori pe ora.
Aparat de ras cu 2-3 lame. Spuma Palmolive pentru ras. In loc de after shave cu pretentii, care imi lasa iritatii mereu, am inceput sa ma dau cu spirt sanitar Mona. E mult mai bun decat solutiile si cremele speciale.
Cand mi se ingrasa tenul si am tendinta sa fac cosuri, folosesc masca cu argila de la Avon.
Nu folosesc sapun sau gel de dus pe fata, ma spal doar cu apa. Daca ma dau cu sapun, fac cosuri mari si urate.
In zilele in care lucrez cu flexul, ajung acasa cu pielea neagra pana pe gat (cu pilitura de fier).

| dd17 a răspuns:

Majoritatea barbatilor nu folosesc niciun fel de produs, daca esti barbat adevarat nu folosesti produse mai rau ca fetele!

| Popm a răspuns:

Incearca masca neagra de pe www.cassiopea.ro, pentru a curata in profunzime tenul si este pe site si o crema pentru fata. succes