| Alison95 a întrebat:

Foloseste cineva produse de la Yves Rocher sau Sephora? cum sunt machiajurile?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie una imi plac produsele de la ambele firme, sunt de calitate, bine acum iti dai seama ca nu toate sunt bune insa per total sunt niste firme cu produse bune care merita.

| Alison95 explică (pentru KellyGreen):

Ce produse sunt bune?
se merita pretul?

| KellyGreen a răspuns (pentru Alison95):

Buna!
Pai mie imi plac mult ojele, la sephora au niste farduri foarte bune si sunt nuante foarte frumoase, la yves rocher imi place mult tot ce tine de buze si de asemena imi palc mult produsele de ingrijire de la ambele firme.
Fonduri de ten si pudre nu am incercat nimic de la ei, nu sunt neaparat in masura sa iti spun exact cat de bune sunt fiecare categorie de produse deoarece nu sunt fanul numarul 1 al niciuneia din aceste firme dar ceea ce am cumparat de la ele mi-a placut, au fost produse bune care si-au facut treaba si din cauza asta am si spus ca pe mine una m-au multumit.
Oricum acum tu trebuie sa incerci produsele care te intereseaza dar per total merita sa mergi sa incerci aceste 2 firme si merita sa dai bani pe ele.

Răspuns utilizator avertizat