| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse eficiente pentru vopsirea radacinilor albe cunoasteti?

Nu ma intereseaza vopseaua de par obisnuita.Nu vreau sa-mi ard mereu parul.
Stiti ceva de L'Oreal Magic Retouch? E bun acest spray sau nu?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine vopsea decat sprayuri de genul laughing sunt si mai nocive pentru par mai ales ca nu rezista cat vopseaua si necesita sa-l aplici mai des.
Si iti dai seama ce efect are asupra parului daca e considerat ca numai din cateva pufaituri da culoare, nu?

| mihai69 a răspuns:

@Annemarie - din păcate, oricât de frumoasă ai fi pe dinafară, dacă sperii lumea când începi să îți dezvălui felul de a fi... nu prea ai cum să ieși din cercul vicios în care ai intrat.
On topic: nu toate vopselele de păr îl distrug. Caută unele mai puțin caustice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde stii ca sunt urata?