| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care incearca sa "agate" fetele pe strada? Cum ar trebui sa reactioneze fetele si ce parere aveti de situatie?

2 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Is niste *****...cred ca si masa fuge de ei...parerea mea este ca ar trebui pedepsiti. fetele ce sa faca? sa tipe nu stiu

| Irinα a răspuns:

Exista fete carora le place sa fie abortate in felul asta si fete carora nu le place.Eu fac parte din categoria a 2-a. Da, mi se intampla zilnic chestia asta si deja incepe sa devina jenant, penibil, cel putin pentru mine.Consider ca baietii astia sunt genul care nu se potolesc niciodata si cu sau fara prietena ei se uita dupa tot ce poarta fusta si are picioare. Da, orice baiat are ochii si cand vede una "buna" normal nu poate sa ramana indiferent, dar exista o diferenta. Unii cam prea exagereaza.Eu sunt satula de genul asta de baieti.La un moment dat nu mai devine asa placut sa fluiere toti, si sa se tina dupa tine.