| skriil a întrebat:

Buna fetelor. Ce rimel folositi? Eu vreau unul care sa dureze intreaga zi si care sa dea volum genelor sa le curbeze. dar sa tina 24 de ore. Funda, cea mai buna propunere.

Răspuns Câştigător
| Mariiuca112 a răspuns:

Rimell London si rimel de la Maybline New York.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DSabb a răspuns:

Eu folosesc numai de la oriflame wonder las intense mascara love struck e f bun si nu costa mai mult de 12-13 lei happy

| coolgeo98 a răspuns:

Am un rimel de la dior f bun, extrem de bun pot spun dar daca nu ti permiti poti lua alt rimel de la oriflame,, edless las mascara".eu am genele mici si mi le face mari, cu f mult volum. fundita

| oriflame121 a răspuns:

Foloseste rimelul GIORDANI GOLD DE LA ORIFLAME! e foarte bun.imi face niste gene de se uita toata lumea, zici ca sunt false si in plus dureaza foarte mult! costa in jur de 25 lei.