| MiRuNiKaa a întrebat:

Ce rimel imi recomandati..pana in 20 de lei pentru a incarca genele si a le alungi. Funda

Răspuns Câştigător
| PandaBear7 a răspuns:

La rimel london sunt f bune si au preturi ok, daca nu ma insel mi-am luat de curand un rimel scandaleyes de acolo si era in jur de 20 de lei. cel cu capac portocaliu

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Maybelline Rimel Volum Express Colossal Cat Eyes Wild Black (29 lei)

| Anonimaa77 a răspuns:

Eu folosesc rimel maybelline colosal volumwinking Ii foarte bun.Dar nu stiu cat costa :// Dar merita banii

| elik a răspuns:

Eu de ceva timp folosesc supershock-ul de avon..sunt foarte multumita de el.ti-l recomand.n-o sa te dezamageasca.winking

| anchidingabriela a răspuns:

Ceva de firma buna oricum...maybelline de exemplu

| helpyou03 a răspuns:

De ce ai vrea sa incarci genele? se vede urat. oricum iti recoamand maybeline colossal volumehappy

| gabytzukutza a răspuns:

Ti-as recomanda rimel avon SUPERSHOCK, negru 5x volum