| Phantasmagoria a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi scada pofta de mancare? Inafara de mancat, baut, dormit. laughing

Răspuns Câştigător
| miha90z a răspuns:

Eu am inceput sa beau ceai verde pentru a diminua apetitul si chiar functioneaza. Il folosesc cu miere, pe post de indulcitor
uite, citeste si aici despre beneficile ceaiului verde :
http://www.ceai-verde.com/Despre-ceaiul-verde/slabeste-cu-ceai-verde.html
http://www.ceai-verde.com/

4 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Apuca-te de iubit. ca uiti sa mai mananci. doar iubesti laughing) si suspini uneori mai des dupa ea- el laughing

| TahionN a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti cum sa iti scada pofta de mancare, ci cum sa gasesti un echilibru al apetitului. Tu probabil vrei sa uiti de pofta de mancare pe care o simti destul de des. Incearca sa nu fii sedentara, fi putin activa, tine-ti mintea ocupata. In rest, nu incerca sa iti inhibi pofta de mancare cu prostii, mananca echilibrat si cand trebuie. Numai bine!

| Zerg a răspuns:

Eu stiam si de apa cu lamaie ca scade apetitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti o ocupatie xD.