| LanaDelRayFan a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai imi cada parul?! Ceva naturist? Sau ce sampon imi recomandati anti caderii parului?

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Fa-ti tu masca din ulei de ricin amestecat cu o lingurita de lamaie, si eventual daca nu functioneaza, un ou batut si efectiv pus in cap si stai asa cam o jumatate de ora si te clatesti. Iti confera chiar si luciu!

| Ironicnαme a răspuns:

La farmacie se găsesc destul de multe șampoane de genul, dar nu cred că toate sunt bune. Eu folosesc metodele băbești. thinking
Întreab-o pe mama ta sau pe bunica ta, că mneh, mi-e lene să-ți explic pas cu pas...

| Ade44 a răspuns:

Pai foloseste sampoane de la Syoss si ulei de masline sunt cele mai bune. happy