| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac imi cade parul destul de des cand ma peri sau ma spal pe cam

7 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Foloseste Wash&Go-anti rupturehappy
e ft bunwinking

| Pana a răspuns:

Uite, eu folosesc uleiul de masline si pot spune ca la mine a dat rezultate.Intinde-ti pe parul uscat uleiul inaintea spalarii cu 30 de minute apoi spala-te normal. daca parul e aspru, foloseste putin balsam la varfuri.am auzit si de uleiul de ricin care este bun pentru regenerare si nu numai, insa nu iti vorbesc despre el pentru ca nu am folosit.

| Symona a răspuns:

Poate te ajuta uleiul de ricin happy
Este foarte bun si indeasa parul happywinking

| Robert5678 a răspuns:

Nu te peria doar daca e nevoie sa fa-o foarte delicat, la fel si cu spalatul.Ar fi foarte indicat si un tratament medical, insa nu vrea sa recomand produsul gresit.

| alexflor87 a răspuns:

Foloseste sampon ChelStop. Se gaseste in farmacii si este foarte bun si natural.

| laraxlena a răspuns:

Exista produse nanurale in farmacii.De obicei musetelul e cel mai bun pentru par.

| byby01 a răspuns:

Eu am un tratament natural fff bun este facut din maduva de cal, ulei de ricin, usturoi, petrol, vitamina A. are toate calitatile