| AtackNow a întrebat:

Daca ma spal in fiecare zi pe cap imi cade parul?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spălatul zilnic deteriorează firul de păr!
Mai răruț că-i mai drăguț!
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Da şi o să-ţi crească altul.

| h3r a răspuns:

Da, este posibil! Nu rămâi cheală, dar firul de păr se slăbește!
Îți poți permite spălatul pe cap în fiecare zi doar dacă ai un păr sănătos și bogat, plus folosirea unor tratamente regeneratoare sau balsamuri, în funcție de păr! Ai grijă de el, și mai bine reduci spălatul zilnic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cade, dar duce la ingrasarea lui.
Ar fi bine sa te speli o data, maxim de doua ori pe saptamana.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu, dar se ingrasa mai repede. de 2-3 ori max pe saptamana e sanatos pentru el.

| Xenya a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaBaa a răspuns:

Eu mă spăl în fiecare zi pe cap si nu păţesc nimic.

| PamPamPaaaam a răspuns:

Daca te speli in fiecare zi pe maini si pe fata iti cade pielea? happy

| CapitanulEvident a răspuns:

Cum adica nu ti-a cazut inca?

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Nu,dar e mai bine sa o fac succes

| xyz12309 a răspuns:

Nu cred ca iti va cadea, eu ma spal zilnic cu toate ca il am foarte scurt si fac asta de ani buni mai ales vara, cred ca o sa ai doar un par mai curat decat ceilalti, doar atat...

| AndreKissYOU a răspuns:

Nu e bine sa te speli in fiecare zi...Iti cade parul, o data sau de 2 ori pe saptamana e bine si oricum nu te murdaresti asa repede pe par happy

| BvBFan a răspuns:

O sa ramai chel si o sa faci bube pe chelie.