| Fara a întrebat:

Ce sa fac impotriva ingrasari parului? Eu dupa ce ma spal imi sta bine parul dar dupa ora arata ca dupa 2 saptamani. se ingrasa si arata nespalat. am folosit sampoane pentru ingrasarea parului dar nu merge. va rog ma puteti ajua?

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Head and shoulders citrus fresh e f bun si are extract de lamaie, si mai clateste-te cu zeama de lamaie la radacina, vei fi surprinsa, am fost si eu in situatia ta

| Alysée a răspuns:

Aspirina sau bicarbonat.clateste cu otet

| becka133 a răspuns:

Cand te speli amesteca putin albus de ou cu putina apa si freaca-te cu el un cap in timp ce te speli, dar ai grija sa te clatesti bine si sa ti-l usuci cu feonul, astfel in cat sa aiba volum

| Lollipop1663 a răspuns:

Iti spun ce folosesc si numi se mai ingrasa parul ca inainte (cand ma spalam cu Syoss)? Uite ce : Panten,dar nu Aqaua light, ci din ala normal, ca e bun.

| di3nutza a răspuns:

Incearca sa eviti sampoanele 2in1, care contin si balsam, nu te spala cu apa fierbinte si incearca sa nu il ti prins cu elastic pentru ca nu lasa parul sa respire. Sper ca am reusit sa te ajut happy