| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Bună, de multa vreme ma deranjează parul meu, pentru ca mi s-a rărit în partea de sus și mi se îngrașă foarte tare, deși am folosit en șampoane din farmacii pentru îngrășarea parului și degeaba și ma oftic cel mai tare ca îmi creste foarte greu chiar dacă l-am frizat, nu știu ce sa mai fac ...menționez ca nu m-am vopsit niciodată...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vopsește-l.

| Mopmop a răspuns:

O solutie radicala ar fi sa il tunzi din masina si apoi sa te razi pe cap. Daca optezi pentru asta nu uita sa porti o caciula cand dormi noaptea.
Ajuta la regenerarea parului.