| AnaNuSuntPa a întrebat:

Ce sa fac sa-mi creasca mai repede parul? Vreau sa il am super lung pana in toamna. Niste sfaturi/ site-uri / remedii naturale?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Incearca sa nu il usuci asa mult sau intinzi etc.( fara caldura) ceea ce il poate arde. Si un. Tratament cu ulei de ricin si vitamina E. Le amesteci si te freci in tot capul la radacina. Poți sta toata noaptea cu el in cap ( si sa iti pui o casca de dus) sau cateva ore (2-3) sper ca te-am ajutat!:*

| AnaNuSuntPa explică (pentru pinkystyleツ):

Crezi ca are ceva daca ma fac cu placa la 5 luni? Adica doar la ocazii speciale big grin

| pinkystyleツ a răspuns (pentru AnaNuSuntPa):

Ocazii speciale. Eu zic ca nu e problema