| ddany a întrebat:

Ce sa-i daruiesc fetei mele(11 ani) de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Smiley923 a răspuns:

O camera foto roz(se va bucura sa faca poze cu prietenii si cu rudele de Craciun si de Revelion)si desiguri Mosi Craciun de ciocolata! Craciun Fericit happy

| ddany explică (pentru Smiley923):

Îmi pare că nu o sa-mi ajunga bani de cameră foto)

| Smiley923 a răspuns (pentru ddany):

De craciun se fac reduceri o camera foto poate sa ajunga atunci si la 70 lei

12 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un ceas fantezie dragut de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499 O sa-l poarte cu placere si isi va aminti multa vreme cadoul de Craciun.

| Dash a răspuns:

Mai bine intreab-o exact ce si-ar dori.

mira
| mira a răspuns:

O tableta.

| Smiley923 a răspuns:

Daca se face o reducere de 20%-30%-40% poate ajunge!

Răspuns utilizator avertizat
| RedFantasy a răspuns:

Niste haine ( ce stii tu ca ii place) si niste bijuterii ( cercei, lanturi, bratari) ce crezi ca-si doreste

| ddany explică:

Aş dori să vă spun că fetei nu-i plac Barbie, jucăriile de pluş şi tot ce se referă la copiii mici! Propuneţi idei mai creative!

| ddany explică (pentru ddany):

Nu vreau s-o intreb căci este surpriză! Şi vreau ceva mai folositor sa-i dăruiesc ceva pentru fete de la 13 ani la 15=

| tortul234 a răspuns:

La 11 ani fetele incearca sa fie mature dar nu prea reusesc, oricum nu-i lua papusele i-ai un telefon mobil, camera fota etc.

| ddany explică (pentru tortul234):

Mobil are şi încă de care mobil! Are un BlackBerry roz şi în afară de el nuştiu ce!