| BurdilaMaria a întrebat:

Ce pot sai dăruiesc lui tata de Craciun?

20 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru tata:

- daca foloseste foarte mult calculatorul sau este pasionata de IT, atunci un USB poate fi oricand binevenit.
- o camasa este cadoul perfect in special daca tatal tau obisnuieste sa poarte acest articol de imbracaminte.
- un un aparat de ras sau un aparat de tuns.
- un set de scule ori o cutie de scule.
- un portofel, in care poti pune o poza, de dimensiuni mici, cu tine si tatal tau.
- muzica este unul din cele mai raspandite cadouri utile si elegante: daca stii exact ce gusturi are, poti achizitiona un CD cu muzica preferata;
- un breloc cu laser.
- un aspirator auto.
- un sistem de navigatie prin GPS.
- produse pentru fumatori daca este cazul (eventual o pipa frumoasa, o bricheta sau o scrumiera);
- o agenda, care ii poate fi utila la serviciu, si astfel poti fi sigur ca nu va uita niciodata cine i-a daruit-o;
- un DVD cu filmul lui preferat.
- un suport carti de vizita.
- un set elegant cu pix si stilou.
- un vin de colectie si accesorii pe masura.
- album de arta.
- o mapa de piele pentru birou.

Cadouri personalizate:
http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| dragos9234 a răspuns:

Un galaxy note 2 pentru ca este foarte mare si se va simti mai potent cu el in mana.

| supermamici a răspuns:

Un set pentru vin si sah in acelasi timp, o lumanare sub forma de sticla de vin, un PowerBall. Vezi aici:
http://www.supermamici.ro/cadouri-de-craciun-online/

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Depinde ce preferinte are. Ce ii place. Poti sa-i cumperi un ceas de mana frumos, un parfum barbatesc, sau daca stii ca i-ar placea ceva hand-made, ai putea sa faci un desen cu el (sau familia) asta daca ai talent la desen. Sau orice alt lucru facut de tine. Gasesti tu.

| Zatharra a răspuns:

Un parfum, o poză în ramă cu voi doi.Cred că tu ştii mai bine ce lucruri îi plac...happy

Răspuns utilizator avertizat
| catablondu a răspuns:

Buna, in primul rand, un colind, respectul tau si multumirea ca te are. Daca vrei sa-i oferi un cadou special, e greu de raspuns pentru ca noi nu il cunoastem. Gandeste-te ce ii place. Si adultii isi doresc un cadou de mos, in functie de fiecare. Succes si sarbatori luminate.

| doinitsaandronic a răspuns:

Poti sa-i daruiesti o fotografie cu toata familia facuta tablou, sa-i compui o poezie sau sa-i cinti o piesa

| ionutz1890 a răspuns:

Poti sa ii daruiesti dragostea ta.

| JustM3JustABoy a răspuns:

Dupa mine nu cred ca ar vrea ceva special. Cred ca simpla ta prezenta si cea a familiei vor fi de ajuns. In sfarsit cineva ce intreaba ce trebuie! Sarbatori fericite!

| PAmy99 a răspuns:

Un fular sau o pereche de sosete... tatii mereu apreciaza lucrurile utile, la mine a mers!
funda? happy

Răspuns utilizator avertizat
| pelivanvasil a răspuns:

O poza cu el si cu o p..la in cur laughing

| BurdilaMaria explică (pentru pelivanvasil):

Asta sa îi dăruiesti tu...

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Parfum,pulover,o pereche de papuci care se port in casa, o poza cu tine, el si mama ta, un ceas

| razicopilprost a răspuns:

In primul rand nu te gandi sa-i cumperi cadoul perfect..pt ca va fi oricum perfect, deoarece e de la tine...ar trebui sa-i daruiesti ceva ce il reprezinta pe tatal tau.Sau poti sa cauti acasa o poza cu voi doi si s-o inramez si poti sa-i dai ca cadou.eu asta i-am dat mamei si a apreciat foarte mult..are valori sentimentale si chestii...laughing. sper ca te-am ajutatbig grin

| melisa0607 a răspuns:

Ceva manual sau daca nu vrei manual cumpara-i un pluovar

| samisamisami a răspuns:

Un zambet

| mihai2431 a răspuns:

Orice este daruit din inima de catre tine ii va placea