| dieanuk a întrebat:

Ce sa mananc ca sa ma ingras repede? Am 35 de kg si am 1.50 si vreau sa ma mai ingras numa nu reusesc... ce metode sunt pentru ingrasat? FUnDA

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna! Ca sa te ingrasi, poti urma urmatoarele sfaturi:
-mananca dupa ora 7 seara cat mai mult
-mananca dulciuri [fara sa exagerezi si nu uita de spalatul pe dinti]
-mananca prajeli
-evita sportu
CAm atat ar fi. Daca nu ai pofta de mancare, la recomandarea medicului de familie poti lua niste produse naturaliste care sa te ajute.
Succes!

| DenysaLove a răspuns:

Buna:* sincer eu am 1.55-1.58 si am 40 de kg si sincer sunt slaba si imi doresc sa mai pun pe mine da nu se punelaughing
Incearca sa mananci minim 4 mese pe zi, insa in cantitati mici.Asa cum mi-a spus si mie doctorul: mananca mai des insa in cantitati micihappy

greece12
| greece12 a răspuns:

Mananca normal, ca si pana acum, nu schimba ceva.Dar ia polen.Il cumperi de la magazinele naturiste sau de la tarani din piata.

| Deeeeeeeeeea a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza ce mananci. ci cat mannci, mananca mai des :d, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mănâncă seara mult. Nu neapărat mâncare, dulciuri, cipsuri de toate seara când stai la TV sau PC ciugulește ceva mereu. Eu asa fac si se vad rezultate pe ici colotongue
Bafta