| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon folositi? Care vi se pare ca e cel mai eficient?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Eu folosesc elseve cu laptisor de matca! n-as fi crezut ca vreodata vreun sampon imi va face parul atata de frumos, stralucitor, moale.si parfumat mai multe zile!
:X

23 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Elseve pentru netezirebig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am folosit gliss mult timp, dar acum intenţionez să îl schimb cel puţin o perioadă.

| Arthur a răspuns:

Elseve color-vive

| Sara a răspuns:

Clear!

| Denisse_8813 a răspuns:

Clear antirupere.

| anonimmmmm a răspuns:

Elvive, si Nivea, cred ca Nivea(este albastru deschis cu scris roz) este foarte bun, ajuta la parul ars, la firele despicate, il intareste si stopeaza caderea acestuia, si ii ofera un luciu

| inna a răspuns:

Eu folosesc Elseve Nutri Gloss.Sunt mulțumita de el.

| georgiana37 a răspuns:

Eu personal folosesc Nivea mi se pare foarte bun

| den a răspuns:

Folosesc syos... mi se pare foarte bun.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Elseve re-nutrition e chiar bun.

| naty_3185 a răspuns:

Eu folosesc pantene, prov

| Klara a răspuns:

Mai nou Kallosthinking

| デイダラくん a răspuns:

GeroVital blue si sampon medicinal, balsam L`Occitane

| LaMisto a răspuns:

L'Oreal Elvive Ceramide

| oany a răspuns:

Wash&Go sau cele din farmacie.Totusi nu cred in efectele miraculoase ale samponului, eu imi fac in casa o masca cu ou, vitamina A si ulei de ricin. Da rezultate garantat! Incercati!

| cocolina a răspuns:

Gliss de la Schwarzkopf

| ade98hannah a răspuns:

La fel ca ingerasha...big grin
eu as recomanda samponu asta:X e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce imi pica in mana laughing.
Nu am nevoi speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc clear ca am avut mătreață si e superrrrr bun sunt f mulțumităbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantene sau wash and go

| andriana_;) a răspuns:

Inna a răspuns:
Eu folosesc Elseve Nutri Gloss.Sunt mulțumita de el.

eu la fel folosesc elseve... e super mai ales ca am un par des el e anume pentru parul meu. dar trebuie sa incerci mai multe feluri ca sa-ti gasesti samponul potrivit. bafta

| theo_1073 a răspuns:

Eu folosesc garnier eu sunt multumita... cel mai des folosesc cel ani matreata...

| deutza_4673 a răspuns:

Syos este fffffff.bun