| ℬaby a întrebat:

Ce sampon imi recomandati? Vreau sa stiu cum este, si daca l-ati folosit cum v-a facut parul? happy Fundawinking

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Sampoanele nu au acelasi efect la toate tipurile de par...asa ca mai bine te duci la farmacie si iti cumperi un sampon pentru tipl tau de par daca vrei sa il ai mai matasos sau mai puetrnic sau anti-matreata cu volum etc si nu uita de balsam care are un rol important pentru parwinking
sper ca te-am ajutat:*

13 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie imi place mult cel de la Pantene si Schauma, nu fac matreata de la ele(sunt singurele), parul are mult volum, este stralucitor, nu se rupe ca inainte cand foloseam alte tipuri de sampoane.

| Gentiana a răspuns:

Mie imi place mult Gliss de la Schwarzkopf.Eu folosesc pentru par rebel si fara stralucire, si imi place mult cum actioneaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Miralfn a răspuns:

Johnson's Baby(cu vanilie sau musetel, ambele imi plac) lasa parul moale si catifelat, plus ca nu te ustura ochii.

| Aleeeka a răspuns:

Clear, îl folosesc de 3 ani şi sunt foarte mulţumită de el. Îmi face părul foarte moale, nu se încurcă şi nici nu se îngraşă repede.

| SweetyNuta a răspuns:

Ți-aș recomanda șamponul „Provoste Paris" sau „Pantene" ...Astea le folosesc și îmi sunt folositoare, părul este pe placul meu.Nu mai am probleme ca înainte cu aranjarea sa!

| ella_2990 a răspuns:

Depinde cum ai tu parul si cum ai vrea sa il aiwinkingeu una folosesc garnier fructis impreuna cu balsamul garnier aloe vera si mi-a facut parul pe placul meu...
nu mai cade cum cadea inainte, e fin, nu mai e rebeltongue laughing...sta cum il aranjez eu

| mariatina a răspuns:

Johnson's baby ori poti head&shoulders

| Brunetha_8643 a răspuns:

Eu folosesc Panten )

Inainte de a folosi acest sampon parul meu se ingrasa foarte repede si se si rupeabig grin
Dar d ecand folosesc acest sampon parul se ingrasa la 4 zile dupa spalare...si nu se mai rupebig grin

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Eu folosesc de obicei HEAD & SHOULDERS. E chiar foarte bun, cel putin foarte bun pentru mine si imi face parul foarte usor de descurcat, aranjat si se intretine foarte usor.
Funda?

| mihaela94_9486 a răspuns:

Eu folosesc Herbal Essences. Si sampon si balsam. Am observat la cel pentru stralucire ca intr-adevar isi face treaba, imi straluceste mai mult decat atunci cand ma spal cu alte feluri. big grin

| TamiHa a răspuns:

Hi! Eu folosesc samponul de la garnier (nu stiu daca am scris corect) cel cu aloe vera, mie imi face parul puternic, matasos, ii da volum si foarte stralucitor. Ar trebui sa-l incercibig grinhappy

| deeastar2 a răspuns:

Este un sampon de la garnier ceva cu mai multe sortimente de ciocolata cu tei cu ou...este foarte fain si iti lasa parul moale si miroase super l-am folosit eu de fapt il folosesc
:* funda?big grin